O nas

Najwyższym celem jest Twój sukces!

Nasza misja

W sercu Nodea.pl tkwi nieugięta determinacja do dostarczania najwyższej jakości usług serwerowych - usług, które są precyzyjnie dostosowane do unikalnych potrzeb każdego klienta. Rozumienie tych potrzeb nie jest dla nas tylko zadaniem, ale podstawową filozofią. Wykraczamy poza stereotypowe podejście oparte na kosztach, stawiając na czele priorytetów optymalne rozwiązania, nie te najtańsze.

Jako eksperci w dzierżawie serwerów i administracji systemów Linux i Windows, wiemy, że wysoka jakość oznacza nie tylko wartość finansową, ale także wartość długoterminową. Dlatego inwestujemy czas i energię w poszukiwanie strategii, które zaspokoją obecną sytuację, a jednocześnie będą miały na uwadze przyszłe wymagania.

Jesteśmy również wiernymi strażnikami procesów naszych klientów. Nasze podejście do problemów jest proaktywne, nie reaktywne. Zamiast zadawać pytanie: "Jak naprawić ten problem?", zastanawiamy się: "Co zrobić, aby ten problem nie pojawił się ponownie?". Nasza misja polega na optymalizacji i doskonaleniu, eliminując powtarzalne trudności i ułatwiając ciągłą, płynną działalność naszych klientów. W Nodea.pl stawiamy na bezproblemową przyszłość, a nie na naprawę bieżących problemów.

Organizacja to ludzie, którzy ją tworzą!

Nasz zespół

Wierzymy głęboko, że serce każdej organizacji bije w rytmie ludzi, którzy ją tworzą. Dla Nodea.pl, nasz zespół to nie tylko kolumna kręgosłupa naszej firmy, ale jej dusza. Dokładamy wszelkich starań, aby dobranie naszych pracowników było nie tylko strategiczne, ale także harmonijne, tworząc atmosferę, w której praca staje się nie tylko obowiązkiem, ale prawdziwą przyjemnością.

W naszej kulturze panuje solidarność i gotowość do współpracy - możemy zawsze polegać na sobie nawzajem. Więcej niż tylko zespół, jesteśmy społecznością entuzjastów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wspólnie budujemy markę Nodea, rozwijając ją nie tylko jako lidera w dziedzinie dzierżawy serwerów, administracji systemów Linux i Windows oraz usług devops, ale także jako symbol zaangażowania, pasji i innowacji.

Matusz Adach

Co-Owner

m.adach@nodea.pl

Joanna Adach

Co-Owner

joanna@nodea.pl

Krystian Skibiński

DevOps engineer

kskibinski@nodea.pl

Renata Polańska

Specjalista ds. kadr i finansów

renata@nodea.pl

Krzysztof Pawłowski

Windows administrator

kpawlowski@nodea.pl

Jakub Stephan

Full stack developer

jstephan@nodea.pl

Mikołaj Kuźniak

Linux administrator

mkuzniak@nodea.pl

Mateusz Rozwalka

Linux administrator

mrozwalka@nodea.pl

Łukasz Grodzicki

DevOps engineer

lukasz.grodzicki@nodea.pl

Przemysław Wleklik

Dyrektor operacyjny

wleklik.p@nodea.pl

Dariusz Rudnicki

Specjalista ds. sprzedaży

drudnicki@nodea.pl

Maksymilian Wojciechowski

Linux administrator

maksymilian@nodea.pl

Jesteś u nas mile widziany!

Siedziba firmy

Jesteśmy obecni na rynku już od 2016 roku, ale nasze doświadczenie w branży IT, szczególnie w administracji serwerami Linux, sięga aż 2008 roku. Nasza siedziba mieści się w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Lesznie, przy ulicy Geodetów 1. To tutaj, w inspirującej atmosferze, tworzymy innowacyjne rozwiązania.

Znajdziecie nas w biurach C113-C114 oraz C211-212. Przyjdźcie do naszej siedziby i przekonajcie się sami, jak profesjonalne podejście i inspirująca atmosfera mogą wpływać na rozwój Waszego biznesu. Czekamy na Was!

Infrastruktura

Z kolei nasze serwery zlokalizowane są w dwóch niezależnych centrach danych w Gdańsku oraz w Gdyni. Oba obiekty spełniają restrykcyjne wymagania regulujące bezpieczeństwo fizyczne, prądowe oraz sieciowe.

więcej