Plesk

Postaw na sprawdzoną niezawodność

Plesk jako twój panel administratora

Plesk jest jednym z najbardziej znanych paneli kontrolnych na świecie, a jego historia sięga 2001 roku. Charakteryzuje się prostotą i wszechstronnością, stając się idealnym rozwiązaniem dla webmasterów, deweloperów i agencji hostingowych.

Cennik

Miesięczny okres testowy!

Jesteśmy pewni jakości świadczonych usług.
Dlatego dajemy aż 30 dni czasu na test usługi!

# Plesk.Start Plesk.Biznes Plesk.Enterprise
Powierzchnia

100GB NVMe

250GB NVMe

500GB NVMe

Limit CPU

2vCPU

4vCPU

6vCPU

Limit RAM

2GB

5GB

12GB

Transfer /mc

brak limitu

brak limitu

brak limitu

Bazy MySQL

brak limitu

brak limitu

brak limitu

Konta pocztowe

brak limitu

brak limitu

brak limitu

Dostęp SSH

TAK

TAK

TAK

Cena normalna

462zł

1155zł

2296zł

Cena promocyjna

53zł

108zł

202zł

Zamawiam Zamawiam Zamawiam

Specyfikacja usługi

Wybór Plesk to gwarancja jakości i niezawodności, wspierana przez nasz wykwalifikowany zespół. Z naszym hostingiem masz pełną kontrolę nad swoją stroną.

PHP Selector

Narzędzie umożliwiające łatwe przełączanie między różnymi wersjami PHP w panelu kontrolnym. Jest to niezwykle przydatne, gdy różne aplikacje i strony wymagają różnych wersji PHP.

CloudLinux

CloudLinux to specjalizowany system operacyjny zaprojektowany z myślą o środowiskach hostingowych. Dzięki izolacji zasobów między poszczególnymi użytkownikami, CloudLinux zapewnia stabilność i bezpieczeństwo na shared hostingach.

Imunify

Imunify to wszechstronny system zabezpieczeń zaprojektowany specjalnie dla serwerów Linux. Oferuje on pełną ochronę przed różnymi zagrożeniami w środowisku hostingowym.

JetBackup

JetBackup jest to jedno z wielu narzędzi do tworzenia kopii zapasowych (backupów) i zarządzania nimi w systemach hostingowych, szczególnie w kontekście serwerów WWW i baz danych.

Softaculous

Softaculous to platforma automatycznego instalowania oprogramowania dostępna dla użytkowników serwerów hostingowych.

Composer

Composer to popularny menedżer pakietów, który umożliwia programistom łatwe dodawanie, aktualizowanie i zarządzanie bibliotekami oraz zewnętrznymi komponentami używanymi w ich projektach.

Odkryj możliwości WordPress Toolkit!

Łatwa instalacja
Jednoklikowa instalacja WP Toolkit wykonuje wszystko od początku do końca – pobiera WordPressa, tworzy bazę danych z użytkownikiem bazy danych, zakłada konto administratora w WordPressie i inicjalizuje WordPressa, aby był w pełni gotowy do użycia.

Środowisko stagingowe
Dzięki WP Toolkit możesz sklonować swoją stronę i utworzyć środowisko stagingowe do eksperymentów, nowych funkcji i pomysłów. Możesz zsynchronizować to środowisko z produkcją, gdy będziesz gotowy.

Zarządzanie motywami i wtyczkami Szybko znajduj i instaluj wtyczki lub motywy na instancji WordPressa lub kilku instancjach naraz. Aktywuj i dezaktywuj wtyczki. Masowo usuwaj wtyczki i motywy, które nie są potrzebne. Instaluj zestawy wtyczek i motywów na istniejących stronach.

Zdalne zarządzanie WordPress WP Toolkit 4.0 posiada teraz nową funkcję beta: Zdalne Zarządzanie WordPress. Ta funkcja pozwala przenieść dowolne instancje WordPressa na zdalnych serwerach Plesk do Twojego obecnego obszaru zarządzania WP Toolkit."

Odkryj możliwości WordPress Toolkit!

Wzmocnienie jednym kliknięciem
Skanuj wszystkie strony WordPress, aby zidentyfikować i zabezpieczyć podstawowe instalacje, bez konieczności pracy manualnej. Po prostu zaznacz elementy, które chcesz zabezpieczyć, kliknij "Zabezpiecz", i to wszystko.

Brak Wymaganej Ekspertyzy z Bezpieczeństwa
Skaner bezpieczeństwa WP Toolkit wychodzi poza podstawy i wdraża najnowsze zalecenia dotyczące bezpieczeństwa oraz najlepsze praktyki według WP Codex i ekspertów ds. bezpieczeństwa WP.

Inteligentne Aktualizacje Szybko znajduj i instaluj wtyczki lub motywy na instancji WordPressa lub kilku instancjach naraz. Aktywuj i dezaktywuj wtyczki. Masowo usuwaj wtyczki i motywy, które nie są potrzebne. Instaluj zestawy wtyczek i motywów na istniejących stronach.

Zdalne zarządzanie WordPress Klonuj swoje strony WordPress, symuluj aktualizacje i uruchamiaj zautomatyzowane testy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Inteligentne Aktualizacje powiadomią Cię, jeśli zostaną znalezione problemy, lub zaktualizują Twój pierwotny serwis automatycznie, jeśli żadne problemy nie zostaną zidentyfikowane. Twoja strona nigdy więcej nie pozostanie uszkodzona po aktualizacjach.

Odkryj możliwości WordPress Toolkit!

Punkty Przywracania i Kopie Zapasowe
Jeśli coś pójdzie nie tak, punkty przywracania i kopie zapasowe umożliwiają przywrócenie strony do jej poprzedniego stanu.

Zarządzanie Debugowaniem
Zarządzaj wszystkimi ważnymi opcjami debugowania w WordPressie lub zarządzaj opcjami debugowania dla każdej instancji z pojedynczego interfejsu.

Tryb Konserwacji w WP Toolkit Aktywuj tryb konserwacji WordPressa podczas aktualizacji WordPressa, wtyczek lub motywów za pomocą jednego kliknięcia.

Interfejs Wiersza Poleceń Łatwo uzyskaj dostęp do Interfejsu Wiersza Poleceń WordPressa dla wszystkich instancji WordPressa. Importuj bazę danych, twórz nowego użytkownika, aktualizuj motywy i wtyczki za pomocą WP-CLI. Uzyskaj pełny zakres opcji klonowania za pomocą Interfejsu Wiersza Poleceń Klonowania.

Infrastruktura

Z kolei nasze serwery zlokalizowane są w dwóch niezależnych centrach danych w Gdańsku oraz w Gdyni. Oba obiekty spełniają restrykcyjne wymagania regulujące bezpieczeństwo fizyczne, prądowe oraz sieciowe.

więcej

Najwyższym celem jest Twój sukces!

Wierzymy, że dzięki staranności oraz sumienności pomagamy odnosić sukces. Każdego dnia administratorzy przeglądają dzienniki zdarzeń, odczytują setki powiadomień z monitoringu by zapewnić jak najwyższą dostępność usług. Świadectwem jakości naszych usług jest liczne grono zadowolonych klientów.